TDIYJ Мода Multilayer Плетенка Нараквица со Слајд Шарм ИСУС и на Сребрениот Крст за Мажи/Жени Накит за Подарок 6sets/многу

TDIYJ Мода Multilayer Плетенка Нараквица со Слајд Шарм ИСУС и на Сребрениот Крст за Мажи/Жени Накит за Подарок

DEN 366.00
DEN 522.24
 

Тековен
Количина на стоки


Име TDIYJ Мода Multilayer Плетенка Нараквица со Слајд Шарм ИСУС и на Сребрениот Крст за Мажи/Жени Накит за Подарок 6sets/многу
Материјал Кожа
Пакување OPP
MOQ 6 Sets
Обликот Круг
Боја Црвена/Црна/Кафеава/Сива/Бела
Големина 17 CM
Нашето ветување : Висок квалитет со конкурентна цена и за кратко време на испорака!!!
Слични Дизајни
1) Објектот се само превезува по Уплата.
2) ве Молиме проверете ја вашата Адреса внимателно кога обработка
3) EMS, DHL, UPS-от, Кина Пост Воздухот, e Packet
4) Ако вашата цел износ е помал од $200 , ние ќе брод објект од страна на DHL
1)да ја прифатиме сите средства на плаќање Ali Express одобрени.
2)кој Било друг прашање или загриженост за плаќање, pls се поврзете преку Порака или Trademange.
1) ве Молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа, ако не се задоволни со предмети по пристигна.
2) целосна наплата вклучувајќи го и превозот цена ќе биде изречена во случај кога објектот не е како што е опишано.
1) Ако сте се statified со вашата нарачка, ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек . Тоа е најдобар охрабрување за нас.
2) Ако најдете сите квалитет проблем, ве молиме да ни оставите порака, или e-mail за нас наскоро. Тоа не помогне да се реши проблемот со давање на негативни повратни информации пред да контакт.
1) Нашиот Процес
2) Нашата Компанија
Нашата компанија главно произведува и оперативни мода DIY накит, на специјалност е ангажирана во накит, прилагодени на примерок цртежи; Во исто време, некои производи имаат акции и поддршка на мали трговија на големо, 3 дена да се заврши на испорака. Сите производи преку Европскиот и Американскиот квалитет откривање сертификација, никел ослободување количина, спогодба со стандардот на Европа и сад, како што се олово, кадмиум и да се обезбеди проверка на сертификатот.
Со цел да се "со седиште во yiwu, на world service", како проширување на политиката, со "интегритет, прагматични, ефикасност, иновација" како претпријатие дух, од страна на огромен број на клиентите и доверба, избра нас, е да се избере успех!

Други карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Бренд Име:
TDIYJ
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Затворач Тип:
Чипка-Up
Број На Модел На:
KB-0425-31/32/33/34/35
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Унисекс
Материјал:
кожа
Функција:
Никој
боја:
Црвена/Црна/Кафеава/Сива/Бела
Тип На Објект:
Чувар Хривнија
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Место на Orign:
Џе,CN
Должина:
17CM

Најдобри понуди