10pcs/многу 4inch Shisha Наргиле Светлина База на Батеријата Напојува Под Цвет светла Стакло Candelabra вазна Шише Дома партија Декорација

10pcs/многу 4inch Shisha Наргиле Светлина База на Батеријата Напојува Под Цвет светла Стакло Candelabra вазна

DEN 3600.00
 

Тековен
Количина на стоки

Вазни прикажани во слики не се вклучени.
DHL 10pcs/многу 4inch LED Shisha Наргиле Светлина База на Батеријата Напојува Под Цвет Вазна Стакло Candelabra вазна Шише Дома Декорација Карактеристики на Производот : 4" сребрена база дијаметар x 1. Бара 3 АА батерии, кои не се вклучени.Испорака обично трае помеѓу 4-7 дена за FEDEX ,DHL, 15-45 денови за пост превозот. Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик.
ВИ ПОСАКУВАМ СРЕЌА!
. Работи за 8 до 10 часа на 3 АА батерии Светлина база има on/off switch.
Пакет се Вклучени : 10 x RGB LED Светло Вазна База (АА Батерии не се вклучени) 10 x IR 24 Keys Далечински Управувач (2032battery вклучени) Не вазни, без пушење shisha, не candelabra вклучени. Затоа повеќе од еден следење на број ќе се обезбедува, по една за секој пакет. Cordless и батерија управувана. 9 супер светло мулти-бои станот SMD5050 LED светла светлина-до централен база. Јачина на цените е на располагање. но може да потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл.
Работно Време :
GMT+8 : 9 : 00 ЧАСОТ - 9 : 00 PM Онлајн Услуга За вас.
Превозот :
1. Стандарди за Усогласеност Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди. Кога ќе ја прими стоката, ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас. Далечински контролирани, Трае најмалку 8 часа. Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши секој проблем.
Производ Слики :
Продавачот Политика
Посветеност На Квалитетот :
Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас.375" висина.
Offline, ве Молиме оставете порака за нас, ќе ви одговори што наскоро кога назад на работа.
Производ Specifcation : 4inch со 9 Рамен SMD5050 RGB Led диоди, On/off прекинувач, Работа со 3 AA батерии. Сликата прикажува дава демонстрација на светлината база во употреба.
Се враќа :
Се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати.Нарачките обично се испрати во 24-48 часа по добивањето на својата цел информации и потврди за плаќање .Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии, производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет.

Други карактеристики

Повод:
Блескав Време:
8hours
Бренд Име:
KITOSUN
Број на Компјутери:
10pcs
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Shisha Наргиле Светлина База
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Други Реквизити Сјај
Име:
Shisha Наргиле Светлина База
Материјал:
ABS+PC
Примена:
Свадба, забава и било кој Настан прилики
боја:
rgb мулти бои со далечински управувач
Извор На Светлина:
9pcs rgb led светло

Најдобри понуди