Jemmin Домот Вода Капка CZ Crytsal Свадба Ангажман Комплети За Жени Казна 925 Sterling Silver Студ Обетки Ѓердан Bijoux

Jemmin Домот Вода Капка CZ Crytsal Свадба Ангажман Комплети За Жени Казна 925 Sterling Silver Студ Обетки Ѓердан

DEN 543.00
DEN 822.72
 

Тековен
Количина на стоки


Точка Име : 925 Sterling Silver Поставува
Состојба : 100% Сосема Нов
Occation : Забава/Ангажирање /Свадбена/Партија/Роденденски Подарок

Други карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бренд Име:
Jemmin
Повод:
Ангажирање
Метал Печат:
925,Фунта
Страна Камен:
Никој
Број На Модел На:
sterling silver Поставува
Стил:
Тренди
Сертификат Број:
Жените Кристал Сет
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Сребро.
Certificate Type:
Трета Страна Оценување
Главниот Камен:
Никој

Најдобри понуди