Не Врамени 3 Дел Cuadros Deocracion Кинески Сликарство Печати Пурпурна Peony Цвеќиња За Дома Декоративни Ѕид Уметност Слика На Платно

Не Врамени 3 Дел Cuadros Deocracion Кинески Сликарство Печати Пурпурна Peony Цвеќиња За Дома Декоративни Ѕид

DEN 530.00
DEN 815.52
 

Тековен
Количина на стоки


крајот
Добредојдовте на нашата продавница! Ние нудиме висок квалитет 100% гарантира платно печатење на слики. Големината, моделот, и материјал може да се прилагоди од страна на вашето барање, ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали. Ви благодариме. Детали за производот Производот : Кинески Сликарство Печати Пурпурна Peony Цвеќиња Материјал : Платно Квалитет : висококвалитетно платно печатење на слика (Без рачно изработени сликарство) се Водат и рамка : Без Рамка (Ако сте треба врамени, ве молиме контактирајте Seve) Услуги на Клиентите : Прилагодено големина или фотографија е добредојден, вие само треба да направите е да ни испратите висока резолуција на сликата за печатење. Пакет : Платно во цевка Забелешка 1. Како светлосни ефекти, бојата на објекти можеби малку различен од слики. 2. За да ја зачувате вашата превозот цена и да се избегне рамка оштетени за време на превозот, ова платно печатење на слика е без рамка и носила. 3. За повеќе стилови или други големина на, ве молиме слободно контактирајте со нас во секое време. Производот се покаже Вистински Слики
Постои 3-5 см екстра простор на eah големина на рамка
Пакување Детали ( Без Рамка)

Други карактеристики

Големина (Инчен):
20x20CMx3pcs, 30x30CMx3pcs, 40x40CMx3pcs, 50x50CMx3pcs, 60x60CMx3pcs
Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Број На Модел На:
001
Стил:
Традиционалната
Поддршка База:
Платно
Форма:
Три-слика Комбинација
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Цвет
Обликот:
Плоштад
Медиум:
Масло
Техника:
Спреј Сликарство
Бренд Име:
Gohipang

Најдобри понуди