HOMLIF DIY 5D Дијамант Мозаик Обоени крави рачно изработени Дијамант Сликарство Крстот Бод Колекции Дијамант божиќ Везови

HOMLIF DIY 5D Дијамант Мозаик Обоени крави рачно изработени Дијамант Сликарство Крстот Бод Колекции Дијамант

DEN 251.00
DEN 491.04
 

Тековен
Количина на стоки

Испорака агент : ако сте странски онлајн продавачите, ние може да обезбеди превозот агент услуга за вас.
Совет : 1. Со цел да се олесни вашиот инвентар притисок, серијата ние во собата е поголема или еднаква на 2 парчиња. Но, постојат и други случаи може да бидат одложени се, на пример, лошите временски услови одложен пристигнување во вашата земја и со поштенски систем одложувања испраќање на локалните поштата и така натаму. Нашите дијамант сликарство е без рамка . Кога стоката испратена, ние активно ќе го следи вашите производи, транспорт држава. Ве молам да ми кажете што моделот и големината дали ви се допаѓа,ние ќе сопствени-направи за вас и да ви даде разумна цена ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА
Вашата поддршка е секогаш нашата мотивација!!
Ве молиме да ни испратите порака ако имаш било истрага,ви благодариме!
Она што е DIY дијамант сликарство?
Дијамант сликарство е нов популарни производи. Ако моделот и големината не е задоволи вас во ourstore. Затоа, Кина Пост парцела време на испорака е на максимум од 50 дена. Трговија на големо : што прифати големо тргување од сите клиенти од целиот свет. Овој дел на тарифата треба да биде платена од вас . Транспорт Нашите производи се од Кина. Уживање и скитници околу тоа истовремено, ќе имате чувство како airplay. Тарифата По стоки пристигна во вашата земја, тоа може да произведуваат одредени тарифи во некои земји.тоа не е готов слика ,што треба да заврши себе
3. Ние обично се користат Кина Пост мал пакет за вашиот транспорт, под нормални околности, стоките ќе бидат испорачани во 15-30 дена. не грижете се. Ве молиме јасно кажете ни за вашите купувачи,' адреса информации кога тргување, ние ќе се бориме да биде на услуга за вас, во исто време, и ние ќе се целосно почитување на вашиот бизнис тајни, никогаш не прави ништо штетно за интересите на вашето однесување. Нашата компанија ги прифаќа следниве трансакции : продажба на Мало : да ја прифатиме мало трансакцијата од сите клиенти од целиот свет. Ако сте задоволни со вашите производи, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации.Тоа е на висока дефиниција шема, добра текстура и естетското чувство, кој секогаш се доведе во врска со силна визуелна жалба за вас.

Други карактеристики

Големина:
20x25cm, 25x30cm, 30x40cm, 40x50cm, 50x65cm, 60x75cm
Стил:
Европа
Дијамант форма:
Круг
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Бренд Име:
Homlif
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Шаблон Тип:
Животните
колекции внатрешни детали:
смола честички, Основната ткаенина,Алатка
Име на производ:
дијамант сликарство крстот бод .Рубикова Коцка дијамант Сликарство
колекции:
Недовршениот дијамант мозаик
дијамант тип :
Рубикова Круг Дијамант

Најдобри понуди