25pcs-- 15*22mm Антички Сребрен Тон Кампување Шарм 2 Двострано Знак Шарм pendant

25pcs-- 15*22mm Антички Сребрен Тон Кампување Шарм 2 Двострано Знак Шарм pendant

DEN 133.00
DEN 156.96
 

Тековен
Количина на стоки


Во моментов,да се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент, се гради напред" и принципот на "прв клиент", ние нудиме на нашите клиенти со квалитет на услуги.
Супериорен Квалитет и Разумни Цени се нашите главни предности, со што нашите производи поконкурентни на меѓународниот пазар.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби?
Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време.
Големина : 15x22mm
Материјал : Цинк Легура
боја : Антички сребрен
Количина : 25pcs/
ПРЕВОЗОТ
Внимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. Но купувачот треба да се плати за враќање превозот.
Дали ви се брод на меѓународно ниво?
Да, ние брод на светот
ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ви благодариме! : )
ЗА НАС
Нашата Фабрика се наоѓа во Yiwu, Жеџијанг, познат како "Стока Рај за Купувачи".com
Кина Пост Воздух
Околу 15-25 дена
www. Само треба на слики и примероци. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.com
EMS
Околу 5-7 дена
www. Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www.
Дали ви се нудат пад на превозот?
Да, ние го правиме.
УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБА
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот. Но, ако вашиот вкупен износ надминува $299,ние ветуваме дека ќе испрати стоката од FEDEX ОДНОСНО.com
UPS-от
За 3-5 дена
www.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
NUMBERFIVE
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура,Тибетската сребро.
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
pj818
Приврзоци Тип:
Круг
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
како Слика

Најдобри понуди