Нови Пристигнување 50PCS 2Holes Дрвени Копчиња DIY Scrapbooking Занаети Шиење Додатоци Украсни Копчиња Бесплатен Превозот

Нови Пристигнување 50PCS 2Holes Дрвени Копчиња DIY Scrapbooking Занаети Шиење Додатоци Украсни Копчиња Бесплатен

DEN 95.52
 

Тековен
Количина на стоки

Epacket/Ali Express Стандард за Испорака/Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта се ослободени брод ако купување над $20 одеднаш

Други карактеристики

Големина:
15mm
Тип На Производ:
Копчиња
Техника:
Сликарство
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Стил:
Flatback
Материјал:
Дрво
Обликот:
Круг
Функција:
Без Никел
Број На Модел На:
XY2017-024
Декорација:
Никој

Најдобри понуди