Трговија на големо 50Pcs 15 Форма Метал Тибетската Сребро монистра Гроздобер Spacer Мушка DIY Накит Одлуки Хривнија JF003

Трговија на големо 50Pcs 15 Форма Метал Тибетската Сребро монистра Гроздобер Spacer Мушка DIY Накит Одлуки

DEN 51.00
DEN 57.12
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
JF003
Метали Тип:
Цинк Легура (олово слободни,никел бесплатно)
Објектот Тежина:
10g
Бренд Име:
ајде дама
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Материјал:
Метал
Објектот Форма:
Различни форми
Користат За:
монистра за хривнија накит одлуки

Најдобри понуди