10pcs 20W 30W 50W LED Floodlight КОЧАН Чип 220V Текст Интегрирани Smart IC Возачот НОВИ

10pcs 20W 30W 50W LED Floodlight КОЧАН Чип 220V Текст Интегрирани Smart IC Возачот НОВИ

DEN 958.00
DEN 1008.00
 

Тековен
Количина на стоки


20 W 30 W 50 W 220 V КОЧАН LED Текст Smart IC Возачот Одговара За DIY LED Floodlight на Вниманието
 
>>>Превозот : ◊ Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 25 работни дена. ◊ Време на испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена.
◊ Ако ви требаат повеќе брза испорака,апели изберете Експрес Испорака.
>>>Плаќање : ◊ да ја прифатиме alipay тука. ◊ Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. >>>Гаранција и Гаранција : ◊ 12 месеци Гаранција. Купи со доверба! ◊ Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. ◊ Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. ◊ Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест. >>>Други Политики : ◊ Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. ◊ Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. ◊ Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. ◊ Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.

Други карактеристики

Wattage:
20W 60X40mm, 30W 60X40mm, 50W 60X40mm
Карактеристики:
50W
Тело Материјал:
Алуминиум
Напон:
220V
Извор На Енергија:
DC
Употреба:
За итни случаи
Број На Модел На:
50W 60X40mm
Бренд Име:
TiaoChongYi
Е dimmable:
No
Моќ Толеранција:
1%
сертификација:
FCC,ГШ,RoHS,LVD,CE,CCC,PSE,VDE,УЛ,CQC
Гаранција:
2years
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Панел Светла

Најдобри понуди