Скутер Гуми Вакуум Солидна Пневматик 8 1/2X2 за Xiaomi Mijia M365 Електричен Скејтборд скејтборд Не-Пневматски Пневматик Трајни / Носителот

Скутер Гуми Вакуум Солидна Пневматик 8 1/2X2 за Xiaomi Mijia M365 Електричен Скејтборд скејтборд Не-Пневматски

DEN 950.00
DEN 2160.00
 

Тековен
Количина на стоки

Но, квалитет на целокупната е подобро од 2 генерација од други продавачи продажба. Од друга страна, тоа го користат голем број меѓусебно поврзување и независни micropore кои гарантираат флексибилност и бафер капацитети на тоа, па на пневматик може да има каква било притисок промени.
Добри Вести. Нормално нарачки ќе се испраќаат преку Сингапур Пост/Netherland Пост /Кина пост,EMS,DHL и ПРОЗОРЦИ и др(Изразат треба плаќаат дополнително).Ние не прифаќаме никакви спорот за сопствени проблем.Но, ние може да го прогласам за секој пакет на услуги за нашите клиенти во согласност со нивните барања,па кога ќе го поставите било која цел во нашата продавница,ве молиме оставете порака за да ни каже како да се прогласи за вас,инаку ние ќе го направи тоа според нашите искуства. Својата текстура се полимерни материјали кои од micropore пенење технологија.Ние не можат да си дозволат DHL Далечински Превозот Надомест ако клиентите да изберете локација за подигнување на превозот,па затоа се надеваме дека можете да проверите дали вашиот место му припаѓа на DHL Оддалечена област на DHL websiteand може да се плати тоа свесно ако изберете локација за подигнување на Превозот За нас & Контактирајте со нас, и Ние, се со цел да се обезбедат мода спорт производ.
Појавата на 2.Со цел да се добие брз одговор и комуникација, ви препорачуваме да контактирате со Порака. Ние брод на адресата дадена од страна на Aliexpress и купувачот .
Инсталирање на гуми треба tools,ако не се experencie,ве молиме распрашајте се за поправка мајстор да ви помогнат. И своето корисничко искуство е исто како јава на традиционалните пневматик . Во било кое време тоа ќе останете цврсти и тешки само како традиционална пневматик во целосно aerated состојба. Производот ќе биде предаден во рок од 3 дена откако купувачот исплата е потврдена од страна Aliexpress. За сите други информации, можете исто така да контактирате со нас во Бизнис часови : Од Кина local time : 8 : 00 ЧАСОТ-6 : 00 PM преку Trade Manager. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса, ПОШТЕНСКИ код и телефонски број е уредна и валидна. Нормално парцела треба да пристигне навремено, но понекогаш дополнителни дена се потребни ако превозникот не е загрозено поради многу парцели.

Други карактеристики

Напон:
36V
Тип:
Скутер Гуми
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
гуми за MIJIA M365
Бренд Име:
Amalibay
скутер гума:
солидна пневматик
Вакуум солидна пневматик :
пневматик за XIAOMI MIJIA M365

Најдобри понуди