Децата 's латинска танц здолниште перформанси облека children' s пракса униформи есен и зима со долги ракави жени

Децата 's латинска танц здолниште перформанси облека children' s пракса униформи есен и зима со долги ракави

DEN 939.84
 

Тековен
Количина на стоки


XS (90cm , за девојки/момчиња со висина од 90-100cm)
S (100cm , за девојки/момчиња со висина 95-105cm) M (110cm , за девојки/момчиња со висина 105-115cm) L (120cm , за девојки/момчиња со висина 115-125cm) XL ( 130cm, за девојки/момчиња со висина 125-135cm 2 XL ( 140cm ,за девојки/момчиња со висина 135-145cm) 3 XL (150см , за девојки/момчиња со висина 145-155cm) 4 XL ( 160cm ,за девојки/момчиња со висина 155-165cm) 5 XL (170cm , за девојки/момчиња со висина 165-175cm)

Други карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Материјал:
Ацетат,Памук
Пол:
Девојки
Танц Тип:
Ballroom

Најдобри понуди