MeMolissa Сини кристал кристал плоштадот cufflinks High-end подароци Злато боја cufflinks француски кошула најдобар подарок за мажите

MeMolissa Сини кристал кристал плоштадот cufflinks High-end подароци Злато боја cufflinks француски кошула

DEN 190.00
DEN 206.40
 

Тековен
Количина на стоки


Име : Me Molissa Сини кристал кристал плоштадот cufflinks High-end подароци Злато боја cufflinks француски кошула најдобар подарок за мажите Бренд : Мемо lissa ® Материјал : Бакар Позлатен Сребрен (Врвен Квалитет) Пакет : OPP Вреќа

Други карактеристики

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
СП-283
Стил:
Канцеларија/кариера
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
MEMOLISSA
Обликотшема:
Круг

Најдобри понуди