Стаклено Шише Со Плута USB Флеш Диск Пенкало Диск Транспарентен PenDrive 4GB 8GB 16GB 32GB 64GB У Диск Специјален Подарок

Стаклено Шише Со Плута USB Флеш Диск Пенкало Диск Транспарентен PenDrive 4GB 8GB 16GB 32GB 64GB У Диск Специјален

DEN 340.00
DEN 378.24
 

Тековен
Количина на стоки

Нашата гаранција не се применува на сите производи кои се физички оштетени или кои не се под нормални работни conidtions како резултат на злоупотреба или неправилна инсталација. Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2. 64 GB е за 58 GB . Ви благодариме!
Ако има било какви проблеми или прашања во врска ќе ги нарачате, ве молиме контактирајте usby е-мејл или trademanager,Ние ќе ви одговори во рок од 24 работни часа.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Пакување детали 1 Единица USB Флеш Диск и 1 Единица Транспарентен Торба
1. Ако објектот е неисправен употреба од страна на техничка причина,може да се испрати назад до нас за Нова. Нема враќање прифатени по истекот на 30 Дена од денот на приемот. 8 GB изнесува околу 7.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT,Paypal. Предмети вратени по 7 дена од денот на испорака се само прифатливи за поправка. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, Со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката.Ве молиме, напишете ја заврши адреса,име и презиме(особено руски Пријатели),телефонот
број без"-" или простор, и пост код, така што можеме да брод од вашата стока што е можно
како е можно. Сите предмети има 3 години гаранција.
Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.Корисниците се одговорни за 2-начин на превозот обвиненија за било вратени предмети. Ние секогаш им понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.Ние обично брод надвор стоката во рок од 24 часа во текот на работни дена откако плаќање
потврди,ние обезбеди целиот свет без превозот.Ако се земе голема количина,ве молиме да ни кажете комерцијална вредност,ние ќе ви помогнат да напишете
вредност како што се бара за да се избегне данок во вашата земја, но, се надевам дека ќе може да се разбере дека Ние
не сме одговорни за било обичај или увоз доход. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек.

Други карактеристики

Капацитет:
4GB, 8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128M
Бренд Име:
Temtacin
Времето на пазарот:
Мај-13
производ тежина:
25g
Тип На Производ:
Флеш Диск
Стил:
Шише/Може Да
Број На Модел На:
к-серија
Материјал:
Дрвени
Пакет:
Yes
Енкрипција:
No
Интерфејс Тип:
USB 3.0

Најдобри понуди