Nidec M35556-35DEL3F 9238 12v 1.0 на JY927-A00 Вентилаторот за Ладење

Nidec M35556-35DEL3F 9238 12v 1.0 на JY927-A00 Вентилаторот за Ладење

DEN 612.00
DEN 720.00
 

Тековен
Количина на стоки


M35556-35 DEL3 F 9238 12v 1.0 на JY927-A00 Вентилаторот за Ладење

Други карактеристики

Бренд Име:
nidec
Линии:
4 Линии
Број На Модел На:
M35556-35
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Примена:
Компјутер Случај
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
сите
Бучава:
20dBA
Пакет:
No
Волумен На Воздух:
30CFM
моќност:
1.56 W
Имајќи:
Две Топката Имајќи
Моќ Интерфејс:
3PIN
Фан Живот:
50000 часа
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
2500RPM
Објектот:
M35556-35

Најдобри понуди