OUSSIRRO Бренд Нож Острилка Керамички Нож Острат Дијамант Мелење Тркала Волфрам Челик Matel Amolador Де Faca

OUSSIRRO Бренд Нож Острилка Керамички Нож Острат Дијамант Мелење Тркала Волфрам Челик Matel Amolador Де Faca

DEN 768.00
DEN 1181.76
 

Тековен
Количина на стоки

Не overexert кога острат. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Сите нарачки ќе биде предаден во рамките на 1-4 дена по исплата потврда.
OUSSIRRO Бренд Нож Острилка Керамички Нож Острат Дијамант Мелење Тркала Волфрам Челик Matel Amolador Де Faca
Супер лесен за употреба и може да се изостри вашиот целиот сет на ножеви во прашање на неколку минути. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. На рачни зафат е ергономски, мека и лесно да се одржи. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. - Чувајте го подалеку од дофат на деца.Вметнување на ножот целосно во отворот на агол од 90 степени на острилка и повлечете надолу и назад, три или четири пати да се изостри.Ние ќе се пресмета превозот цена за вас .
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина. 3-фаза острилка чува сите ваши челик и керамички ножеви остар жилет со само неколку повлекува преку прецизност прачки.Едноставно место на gadget на рамна работа површина и задржете го зафат се справи со една рака и нож се справи со други. - Држете го цврсто да се справи со пред острат. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите. Работи на било која големина на ножот или стил, вклучувајќи и големи кујна и лов ножеви.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Превозот
Ние само брод вашата потврди адреса. Answer : ___________________________ Note : - Изберете соодветниот слот според острината на вашиот ножеви.
Ако ви треба да се користи "други" плаќања, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака.
На пратката од страна на Кина Пост Воздух Mail за помалку од 2kg стоки ,генерално тоа ќе се 25-45 работни дена(во некои земји може да биде многу подолго) ,ако ви треба добра многу итно ,ве молиме контактирајте со нас за DHL и сл .
Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, ако имаат некои тешко, ве молиме известете ме.

Други карактеристики

Тип:
Sharpeners
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ
Број На Модел На:
НД-063B
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
OUSSIRRO
Тип:
Sharpeners
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Метал Тип:
Волфрам челик+Нерѓосувачки челик
Knifes Острилка Боја :
Црна
3 Острат Систем:
грубата
Парична Казна CeramicFine Слот Материјал:
Керамички
Производ Димензии:
205*62*73mm
Крупни Слот Материјал:
волфрам
Карбид BladesCeramic Слот:
Дијамант род
лесен за користење:
Yes

Најдобри понуди