3 Бои се Бела/Виолетова/Розова ААА+ Циркон CZ Жолто Злато Боја Четири Лист Детелина Шарм папокот Прстен Пирсинг Секси Тело Накит

3 Бои се Бела/Виолетова/Розова ААА+ Циркон CZ Жолто Злато Боја Четири Лист Детелина Шарм папокот Прстен Пирсинг

DEN 218.00
DEN 383.52
 

Тековен
Количина на стоки


Опис :
Во вид на фотографии
Состојба : 100% Нови
Боја : 18 K Жолто Злато Позлатен
Пакување : Меур Торба
1. Како големина се мери од страна на самите себе, тоа може да има опсег од 1-3мм за Грешка.
2. Ние се обидуваме се потрудиме да се прикаже оригиналната боја на предмети,но тоа е само за референца само, во вид главно.
Сите стоки ќе биде базиран на вистински производ примени.
Пакет :
Како Меѓународен Превозот Надомест е многу скапо и Товарни зависи од тежината,прилично пакет значи тешка тежина и поголем товар, па јас сум толку жал ми е дека ние може да го користат само Обична Пакет.Вашиот вид разбирање ќе бидат високо ценети.Но, нашата цена е речиси блиску до цена, па дури и во загуба.
Превозот :
1.Нормално ние брод на пратката во рок од 1-3 биз дена по приемот на плаќање.(викенд одмор исклучени)
2.Ние не сме одговорни за било каква увоз на даноци или царински давачки.
По-продажбата на Услугата :
1.Тоа ќе бидат високо ценети за да ни остави Позитивен Фидбек или 5 ѕвезди.
2.Ние ја прифати замена за било која причина во рок од 30 дена,но купувачот треба да биде одговорен за Врати Превозот Надомест, во меѓувреме,купувачот треба да бидете сигурни дека вратени предмети се во нивната оригинална услови.Ако пратката е изгубена или оштетена на процесот на врати превозот, нема ни наплата на целосна отплата за тоа.На овој начин, Купувачот треба да се јавите на Логистичка Компанија и да направи штета.
Ве молиме контактирајте со нас најпрво пред да ви се случува да се отвори расправа, или отсуство на Неутрален/Негативна Повратна информација.
Ние и ветуваме дека ќе им понуди на задоволување на решение за вас.^^
Сакате да уживате во вашиот живот секојдневието!

Други карактеристики

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
YLB281/YLB282/YLB283
Бренд Име:
SmileSunshine
Телото Накит Тип:
Папокот & Бел Копчето Прстени
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Метали Тип:
Злато Позлатен

Најдобри понуди