Мајка и Ќерка Фустани, Стилски Мама и Ќерка Фустани Лето Американското Знаме Печати Вест Мајката и Ќерката Облека Vestidos

Мајка и Ќерка Фустани, Стилски Мама и Ќерка Фустани Лето Американското Знаме Печати Вест Мајката и Ќерката

DEN 431.00
DEN 431.04
 

Тековен
Количина на стоки


СЕ КАЖЕ НЕ НА НИЗОК КВАЛИТЕТ !! САМО ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ ПРОИЗВОДИ Е ДОЗВОЛЕНО ДА СЕ ПРОДАВА ВО ОВАА ПРОДАВНИЦА!
Цената е за едно лице само
ако треба за мајка и деца pls плати заедно
Како да се купат 2 облека и за девојка и мајка? Чекор 1 : ве Молиме изберете боја и големина за девојка. Потоа кликнете на "додади во кошничка". Чекор 2 : "Продолжи Шопинг" за да изберете боја и големина за мајка ми. Потоа додадете во количката. Чекор 3 : "View количка" да плати за двата облека
дете големина
мајка големина
1. ние обично брод вашата нарачка во рок од 2 дена во приемот на вашата исплата.
2.ние брод предмети преку EMS,UPS-от,DHL,FEDEX,ТНТ ,epackt или Кина/Хонгконг Пост воздухопловната, ,превозот начин ќе зависи од вкупната цена.
3. Помалку $100, предаден од страна на Кина/Хонгконг пост. Над $100, предаден од страна на EMS, UPS-от, DHL. Тоа обично трае 5-8days за испорака.
4. Кина /Хонгконг пост, нормално земе 15-30 дена до вашата локација, но понекогаш поради сопствени должност или времето проблем, тие може да бидат одложени се малку подолго, искрено се надевам дека ќе може да чекаат за неколку дена во трпение.
1. Бидејќи вашето мислење е важно за нашата иднина бизнис, ние искрено се надевам дека ќе може да остави позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодариме за вашата вредност време.
2. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине netural (3 ѕвезди)/негативни(1-2 ѕвезди)повратни информации.
Ние можеме да работиме заедно за да го реши вашиот проблем.

Други карактеристики

Големина:
mother S, mother M, mother L, mother XL, mother 2XL, kid 3XS 1T, kid 2XS 2T 3T, kid XS 4T 5T, kid S 6T 7T, kid M 8T 9T, kid L 10T 11 T, mother 3XL, kid XL 12T 13T
Бренд Име:
Aiqingsha
Тип На Објект:
Фустани
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Шарени
Стил:
Бохемски
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шема:
Лента
Јака Тип:
Круг јака
Sleeve:
Без ракави
Популарната Елемент:
Приклучи заедно, боја
Главната ткаенина состав:
Памук,чипка
NO:
wqy&q116
боја:
Црвена
Големина:
S M L XL XXL XXXL

Најдобри понуди