CKAHSBI Велосипедизам hawkers Headdress Велосипед Headwear Жени Мажи headband Лето Спортски Велосипед Bandana Sweatproof Рамки baff Слободни големина

CKAHSBI Велосипедизам hawkers Headdress Велосипед Headwear Жени Мажи headband Лето Спортски Велосипед Bandana

DEN 164.00
DEN 172.80
 

Тековен
Количина на стоки

Купи со доверба! ? Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад.

Други карактеристики

Спорт Тип:
Велосипедизам
Тип На Објект:
Headbands
Материјал:
Spandex
Бренд Име:
CKAHSBI
Големина:
One Size
боја:
4 бои
Број На Модел На:
O035
Материјал:
Млеко Свила
Спорт:
Фудбал, Кошарка, бадминтон

Најдобри понуди