Тактички Ракавици Половина Прст Mens Механичар Ракавици Морнарица Заптивки Делта Сила СВАТ Воена Ракавици Airsoft Велосипедизам Борба против Ракавици

Тактички Ракавици Половина Прст Mens Механичар Ракавици Морнарица Заптивки Делта Сила СВАТ Воена Ракавици Airsoft

DEN 585.00
DEN 1008.00
 

Тековен
Количина на стоки

Од друга страна,вашата повратна информација може да се користи како шопинг-refere. Нормално, тоа ќе потрае 7-22 бизнис денови пристигнуваат(Саб. или, можете да изберете да имате замена . Нашата цена е ексклузивно на сите даноци и давачки. Пријателски ве советуваме да се обрне наскоро, така што можеме да се организираме на пратка што е можно поскоро. Ние прифаќаме Alipay. Ако враќа за квалитетот на производот проблеми,ние ќе рефундирање на вашите целосна победа понудата износ, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, ве молиме контактирајте со нас за делумно/целосно враќање на средствата или замена на нашите трошоци. овие трошоци се купувачот 's одговорност. Ако не сте добиле вашите предмети во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ве молиме пополнете ги заврши примачот име & испорака адреса & контакт информации . Ве молиме контактирајте со нас за да се добие најдобрата цена од Express. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. & Сонцето. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите. Даноци и наплати не се вклучени во точка цена или превозот надомест. Ние не сме одговорни за било ДДВ, царинските давачки & даноците и царините occuring Купувачи во земјата. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС

Добредојдовте испрати порака или e-mail на нас секогаш кога имате quetions. Во светот Превозот(Освен некои земји). Негативен фидбек не може да ги реши сите проблеми, ако ние не't konw прашање
2. Нашата цел е задоволството на клиентите. & Јавен празник исклучени. Ако y ou имаат било каков проблем во врска со плаќањето, ве молиме испратете е-пошта до нас или Aliexpress да побарате помош. Добиете производ во рок од 7 дена, ние ќе бидеме среќни да се разменат или наплата за вас, додека сите оригинално пакување и додатоци во оригиналната состојба. Answer : ___________________________ Note : Ние се надеваме дека тоа ќе пристигне на време, но бидејќи ова е меѓународен испорака, превозот време ќе биде многу се надеваа на логистичка компанија и локално време, царинската/давачки, поштарина, се надевам дека ќе разбирање.

Други карактеристики

Ракавици Големина:
M, L, XL
Тип На Објект:
Ракавици & Белезници
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Ракавици Должина:
Врвка за околу
Материјал:
Синтетички Кожа,Полиестер
Број На Модел На:
518EBPV
Спорт Type1 :
Отворено , Планинарење, Лов, Качување, Кампување
Style1:
Воена Тактичка & Спорт
Ракавица Стил:
Маскирна Војска
Функција:
Делумно прилагодливи
Производот:
воена тактичка ракавици
style2:
обука ракавици
Style3:
Половина Прст
Style4:
Antiskid Анти-Pilling, Анти-Смалуваат, Анти-Навремено
Style5:
Велосипедизам Спортски Ракавици

Најдобри понуди