GUCOON Цртан филм Паричникот Случај за Huawei Искачи Y5C Чест Пчела 4.5 Модните СТП Кожа Прекрасна Кул Покрие Видиме Торба Штит

GUCOON Цртан филм Паричникот Случај за Huawei Искачи Y5C Чест Пчела 4.5 Модните СТП Кожа Прекрасна Кул Покрие

DEN 228.00
DEN 240.00
 

Тековен
Количина на стоки


Опис :
Бренд : GUCOON
Состојба : 100% Мода Нови
Материјал : Кожа СТП
Боја : 21 Бои
Внатре Случај : Нема внатрешноста на силиконски или пластика, тоа има лепак налепница /лепак лента
Функција : Потпирачот, Паричник, Картичка Слотови, Рака
Трговија на големо/dropship : Поддршка
Се вклопуваат совршено за вашиот телефон за да се заштитат од шок, нула, нечистотија и други секојдневна употреба.
Компатибилен модел : за Huawei Искачи Y5 C Чест Пчела 4.5"
Пакување се вклучени : 1 x СТП Кожен Паричник Случај 1 x Рака
Производот Се Покаже :
Предмети може да заинтересирани :

Други карактеристики

Функција:
Потпирачот
Големина:
4.5inch Screen
Бренд Име:
GUCOON
Тип:
Паричникот Случај
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
Huawei
Материјал:
СТП Кожа, а не Вистинска Кожа
Капка брод:
Поддршка
Мажите Корист Бои:
Черепот Тигар Волкот Фокс Маскирна Пиратски
Жените Корист Бои:
Ајфеловата Кула Пеперутка Мачка Писе Куче Був Цвет Девојки Tatto Campanula
Состојба:
Нова Мода
Внатре Случај:
Не внатрешноста на силиконски или пластични случај
Стил:
Лепак Налепница / Лепак Лента
Модел На Телефон:
за Huawei Искачи Y5C Чест Пчела 4.5 inch

Најдобри понуди