Пенливо Бело Злато Боја Микро Кубни Циркони Камен, Отворајќи Поставување Петокрак Облик Капка Обетки За Жени На Модата Партија Накит

Пенливо Бело Злато Боја Микро Кубни Циркони Камен, Отворајќи Поставување Петокрак Облик Капка Обетки За Жени

DEN 359.00
DEN 422.40
 

Тековен
Количина на стоки

Бренд : LZX Материјал : Бакар&Кубни Циркони Тежина : 8g Големина : 55*21mm Позлатен : бело Злато Позлатен Пакување : Хартија, картон и Opp вреќа

Други карактеристики

Главниот Камен Боја:
Јасно
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Ѕвезда
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
LZX
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
LE001
Материјал:
Кубен Циркони
Метали Тип:
Злато Позлатен

Најдобри понуди