Мото Додатоци Универзална Одговара 100MM-140MM Овална трки хексагонална издувни гасови може да заштитник покрива црна

Мото Додатоци Универзална Одговара 100MM-140MM Овална трки хексагонална издувни гасови може да заштитник покрива

DEN 623.52
 

Тековен
Количина на стоки

Мотоцикл Издувните Заштитник Може да ги Покрие *Состојба : 100% Сосема Нов *Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик locking ring + висока температура отпорни на силиконски + ABS Заштитник *Одговара за овална издувните дијаметар : 100mm-140mm *Лесно се инсталира без настава *Пакет се вклучуваат : 1 buc ( ве Молиме погледнете на палетата на дијаметарот пред цел )

Други карактеристики

Motobike Направи:
Универзална
Име На Модел:
издувните заштитник
Специјални Функции:
Silencer Круг, Овал Издувните Заштитник Може Да Ги Покрие
Објектот Висина:
1cm
Објектот Дијаметар:
1inch
Објектот Ширина:
10cm
Бренд Име:
Estelle
Материјал Тип:
Напредни clinker
Објектот Тежина:
0.2kg
Објектот Должина:
1cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ECE
Посебни Карактеристики:
Издувни цевки заштита
Модел, Име:
црна Заштитник

Најдобри понуди