4 Пар 60mm Замена Уво Пена Слушалка Подлога Опфаќа за Слушалки Слушалки Црна

4 Пар 60mm Замена Уво Пена Слушалка Подлога Опфаќа за Слушалки Слушалки Црна

DEN 79.68
 

Тековен
Количина на стоки

Лесно да се справи со Звучна изолација Добро за замена на вашиот носи или изгубени уво влошки Компатибилен со повеќето слушалки 55мм Дијаметар : прибл. 2.4 инчен/ 6 cm

Други карактеристики

Бренд Име:
CHUNGHOP
Тип На Објект:
Уво Влошки

Најдобри понуди