Isywaka 10мм 70Pcs Светло Зелена Боја Фудбал Фацетирани Австриската кристално Мушка Круг Лабава монистра Хривнија додатоци Diy Одлуки

Isywaka 10мм 70Pcs Светло Зелена Боја Фудбал Фацетирани Австриската кристално Мушка Круг Лабава монистра Хривнија

DEN 287.04
 

Тековен
Количина на стоки


Материјал :
Стакло
Големина
Прибл : 10мм
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја
Повеќе за избор
Количина
ќе добиете 70pcs за оваа точка во листата
торба торба торба торба -0.69 /торба торба торба торба

Други карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Isywaka
Материјал:
Кристално
Објектот Тежина:
75g
Број На Модел На:
10мм
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма

Најдобри понуди