2-5 малку отворен или скриен инсталација пластични дистрибуција кутија воздух прекинувач празни кутии 130*140mm

2-5 малку отворен или скриен инсталација пластични дистрибуција кутија воздух прекинувач празни кутии 130*140mm

DEN 480.00
 

Тековен
Количина на стоки


За повратни информации :
ако не сте задоволни со Примена производ, ве Молиме контактирајте со нас за прв пат и да го решат заедно ,ви благодариме
опис на производот :
напон : под 500 V
фреквенција : 50-60 H
Оптоварување тековната : 100 A

Други карактеристики

Тип:
вакуум
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
5bit
Полјаците Број:
5

Најдобри понуди