NULLA Алуминиум Легура Волан Промена Гребло Продолжување Shifter Замена За Субару XV Наследство Пустош Шумите Impreza BRZ

NULLA Алуминиум Легура Волан Промена Гребло Продолжување Shifter Замена За Субару XV Наследство Пустош Шумите

DEN 1259.00
DEN 1535.52
 

Тековен
Количина на стоки


Ве молиме погледнете го препорачува модел пред да го купат, внимателно проверете ја големината и
инсталација цртежи пред исплата.
Автомобил Модел Година Субару XV 2012-2017 Субару BRZ 2012-2017 Субару Шумите(SJ) 2015-2017 Субару Пустош 2010-2017 Субару Наследство 2010-2017 Toyota GT86 2012-2017
Глобални модели е различна од регионот, купувачите треба внимателно го провери производот слика,
да ви донесе непријатности, ве молиме да се разбере.
Ако не можете да потврдите дали таа е погодна за вашиот модел, ве молиме испратете детали за контакт
услуги на клиентите за да ви помогнат.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Објектот Тежина:
0.3kg
Објектот Должина:
18cm
Материјал Тип:
Алуминиум
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Висина:
0.8cm
Име На Модел:
17041617
Објектот Ширина:
5cm
Година:
многу
Бренд Име:
NULLA

Најдобри понуди