Моден Личност Сребрена Плоча Прстени се Отвори Широк Прилагодливи Прст Прстен Идеална Љубов Срцето Прстени За Жените Подарок Накит

Моден Личност Сребрена Плоча Прстени се Отвори Широк Прилагодливи Прст Прстен Идеална Љубов Срцето Прстени

DEN 84.00
DEN 128.64
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
2mm
Повод:
Ангажирање
Бренд Име:
СТРАСТИТЕ
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро,Месинг
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Број На Модел На:
PS-30103
Функција:
Расположение Tracker
Компатибилност:
прилагодлив
Материјал:
бакар nickle
боја:
Сребро.
Повод:
Webbing/Ангажирање/Patrty/Годишнината/Партија
ОДГОВАРА ЗА:
Девојка/Жени/Девојка/Мајка
Метали Тип:
сребро позлатен

Најдобри понуди