[Слободни DHL] Мини 2.4 G Безжична корејски Тастатура+Воздухот Глувчето+TouchPad за Андроид ТВ Кутија/IPTV/PC - 100pcs

[Слободни DHL] Мини 2.4 G Безжична корејски Тастатура+Воздухот Глувчето+TouchPad за Андроид ТВ Кутија/IPTV/PC

DEN 62352.00
 

Тековен
Количина на стоки


1. Ние брод на светот, се очекува APO/DPO/FPO.
2. Објектот ќе биде предаден од страна на превозот начини на кои можете да изберете. Испорака адресата мора да биде достапна во рок од најмалку 40days откако ќе се направи нарачка. Ако сакате да ја смените превозот адреса, ве молиме контактирајте со нас за побрзо во рамките 48hours пред цел брод надвор. Ако не, секој дополнителен трошок ќе бидат платени од страна на купувачите.
3. Сите предмети ќе бидат селектирани внимателни пред да се испрати. Но, поради транзит причини, оштетени објекти не може да се неизбежни. Па ве молиме проверете го ова веднаш кога ќе се примени тоа.
4. Време на испорака се различни од земја до земја, зависи од дестинацијата, временските услови или други неодолива фактори.
За повикување само
Напомена : Доколку не можете да го примените вашиот пакет во испорака дена, ве молиме контактирајте со нас за да се продолжи денот. Исто така, ние ќе го следат и да ви ажурирања. И ќе ви даде попуст за задоцнување.
Ние, главно, се прифати Aliexpress плаќање начини : ЗАЧУВАМ, Paypal
1. Не-неисправни пријави се прифатени во 7days по сте го добиле. Објектот мора да се врати на купувачот и трошок, целосно работна состојба во оригинално пакување со сите додатоци. Оригиналот на превозот обвиненија се неповратни.
2. За било неисправни производи, ве молиме контактирајте со нас во рок од 12 часа, кога ќе се примени тоа и ни ги испратите некои слики со пакување. Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа и да се најде најдоброто решение за тоа. Ако сакате замена, ние ќе брод надвор еднаш ќе добиеме оригиналниот објект назад. Ако сакате наплата, тоа ќе биде направено по добивме на дефектни деца.
Во случај дека постојат проблеми со вашата нарачка, ние ќе се потрудиме да ги решат во навремено. Ве молиме да ни даде можност да им помогне на вас пред да замине naturel или негативни повратни информации. Вашиот Позитивен Фидбек е нашата најдобра поддршка! Ви благодариме! Оние кои го остави позитивни повратни информации ќе имаат корист добар попуст или подароци во следниве наредби. Вашиот вид совети е многу добредојдена и ценета!

Други карактеристики

боја:
Црна
Пакет:
Yes
Примена:
Лаптоп,Десктоп
Оската На Телото Бренд:
no
Тип:
2.4 Ghz Безжична
Тастатура Стандард:
Мини Тастатура
Бренд Име:
W-ајкула
Полна Големина тастатура:
No
Работата Стил:
Мембраната
Врвка За Околу Поддршка:
Yes
Стил:
Мини
Број На Модел На:
KR
Интерфејс Тип:
RF
Јазик:
Корејската

Најдобри понуди