Пеперутка Модел Кристал Стил Легури На Метал Snap Копчето Шарм Snap Накит

Пеперутка Модел Кристал Стил Легури На Метал Snap Копчето Шарм Snap Накит

DEN 86.40
 

Тековен
Количина на стоки


· Име : Пеперутка Модел Кристал Стил Легури На Метал Snap Копчето Шарм Snap Накит
· Материјал : Алуминиумски ,Кристално
· Големина : 18mm
· Овој Накит спогодба со еу за животната средина барање
· Погоден за : 18mm Snap копчето накит
· Пакување : Opp вреќа
· Подарок кутија и торба : Ова производи не дојде со подарок кутија да нарачате подарок кутија и кеса во нашата продавница

Други карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Двоен-безбедност-clasps
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
NSMH107-3
Бренд Име:
Chanfar
Пол:
Унисекс
Синџир Тип:
Никој
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
Погоден за:
18mm копчето накит

Најдобри понуди