10Pieces да се Шие На Кристал Applique Фенси Камен Кристал Кристал Печ 13.5X10cm За Танц Облека

10Pieces да се Шие На Кристал Applique Фенси Камен Кристал Кристал Печ 13.5X10cm За Танц Облека

DEN 3744.00
DEN 4113.60
 

Тековен
Количина на стоки


Опис :
Име : кристал трим applique.
Материјал : кристал/месинг.
Големина : 13.5 X10cm .
Количина : 10pcs.
Како различни причини,вистински објектот можеби е различна од слики,ако се грижите за неа,ве молиме да ги преиспитаме потоа цел,ви благодарам.
Имаме и други слични производи, ве молиме посетете ја првата категорија" "во мојата продавница, ви благодариме.

Други карактеристики

боја:
AB камен сребро база, Ab камен злато база
Тип На Производ:
Rhinestones
Техника:
Шие-На
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
ML67
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Стил:
Flatback
Бренд Име:
AIWUJIA
Обликот:
Круг
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Техника:
DIY
Големина:
13.5X10cm

Најдобри понуди