USB 3.1 Тип C до VGA Женски Адаптер Со Аудио Кабел Конвертор 10Gbps за Нови 12 инчен Macbook

USB 3.1 Тип C до VGA Женски Адаптер Со Аудио Кабел Конвертор 10Gbps за Нови 12 инчен Macbook

DEN 415.00
DEN 436.80
 

Тековен
Количина на стоки

Карактеристики : 1. Преносни адаптер е лесен да се носат во вашата торба за лаптоп кога патувате. 2. Plug & play инсталација без надворешни возачи или моќ е потребно. 3. Пренос на податоци со брзина до 10 Gbps. 4. USB 3.1 Тип C најновите интерфејс, и позитивни и негативни приклучок може да се користи. 5. Едноставно поврзете го адаптерот за типот C порта на вашиот macbook, а потоа на вашиот VGA-от уреди преку VGA кабел. Спецификации : Боја : Бела Кабел Должина : 12cm / 4.72 инчен Производ Текст : USB 3.1 Тип C Производ Излез : VGA Материјал : Пластични Компатибилен Со : Погоден за компјутер со Тип C интерфејс, не за смартфон или таблет. Трансфер на податоци го Оценувате : USB 3.1 10 Gbps Пакет Тежина : 34g Пакет се Вклучени : 1 x USB 3.1 Тип-C VGA Адаптер Кабел

Други карактеристики

Должина на кабел:
0.2 m
боја:
Бела
Бренд Име:
HUAHUAQI
Пакет:
Yes
Тип:
Кабел Адаптер

Најдобри понуди