AUTO.ПРО 2012-2014 За Форд фокус 2 LED taillights задните светла паркинг За Форд Фокус foglights За форд фокус 2 автомобил стил

AUTO.ПРО 2012-2014 За Форд фокус 2 LED taillights задните светла паркинг За Форд Фокус foglights За форд фокус

DEN 20064.00
DEN 22800.00
 

Тековен
Количина на стоки


Опис На Производот :
Вклучувајќи :
Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат :
Производ : LED Taillights
големина : Оригинална големина 1-1
Функција : Задните Трупот Светилка светилки drl+Пак Сигнал+Обратна+Магла+Кочница
паркинг светлина
употреба : plug and play
Количина : 1 Постави Целосна Парчиња
Гаранција : 12 месеци
Боја : Пушат или Црвени
Забелешки :
1, За царина . Јас мислам дека ние може да ви помогне, ако треба, ве молиме контактирајте со продавачот.
2, во Врска со квалитетот на производот .ние само го продаде најдобрите производи на пазарот. Ефикасно да се избегне поправка
3, За инсталација-совршени за инсталација. Лесен, удобен. За инсталација имате прашања, ве молиме контактирајте со нас. Уживајте во вашата шопинг . Ви благодариме
Пред Превозот : Откако ќе ги земе цел, ве молиме оставете порака за да нашите услуги за вашите цел за објектот информации, како вашиот автомобил модел , превозот начин итн.
По Превозот : ве Молиме контактирајте го нашиот сервис ако не можете да ги пратите пратката по 7 дена, а ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.
Примање на Стоката : ве Молиме проверете парцела јасно пред да се регистрирате на пратката, Можете да одбиете стоки, доколку стоката во проблемот и да побара од нив да даде комисијата.
Кога не знаете како да го користите тоа, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за помош.
Ние ќе го цениме вашата поддршка за да ни даде 5 ѕвезда Повратни информации

Други карактеристики

боја:
Црвена, Црна
Објектот Дијаметар:
1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Бренд Име:
LARATH
Специјални Функции:
led задни светла,led taillights
Фокус-Година:
2014,2013,2012
Материјал Тип:
ABS,ПММА,Стакло
Тип На Објект:
Опашката Светлина Собрание
Ford Модел:
Фокус
Објектот Тежина:
5kg
Име На Модел:
TAILLIGHT-001
Година:
2012-2014
Извор На Светлина:
LED

Најдобри понуди