10pcs/многу Висок Квалитет 5.0 За Samsung Галакси J2 Премиер СМ-G532 G532 Екран на Допир Digitizer Пред Стаклена Леќа Сензор Panel

10pcs/многу Висок Квалитет 5.0 За Samsung Галакси J2 Премиер СМ-G532 G532 Екран на Допир Digitizer Пред Стаклена

DEN 1296.00
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

боја:
Бела, Црна, Златна, Розова, Сребро, Измешани бои
Тип:
Екран На Допир
Број На Модел На:
За Samsung Галакси J2 Премиер СМ-G532 G532
Бренд Име:
AnnFlat
Екранот:
≥5
Компатибилен Бренд:
Samsung
боја:
Црно бело злато розова сребро.
Екранот:
5.0 инчен
Замена На Делови:
За Samsung Галакси J2 Премиер СМ-G532 G532 Екран на Допир
квалитет:
Висок квалитет
Место на Потекло:
Guangdong,Кина(Копно)
Пакување:
Пакување Анти-статички пена кутија
цена:
Трговија на големо
is_customized:
Yes

Најдобри понуди