ЕНЕРГИЈА Бренд за Професионална Лицето Сандала се Справи со Blusher Шминка Четка Brochas Maquillaje Pinceaux Maquillage Pincel Maquiagem ht02

ЕНЕРГИЈА Бренд за Професионална Лицето Сандала се Справи со Blusher Шминка Четка Brochas Maquillaje Pinceaux

DEN 1200.00
DEN 2400.00
 

Тековен
Количина на стоки


ЕНЕРГИЈА Бренд за Професионална Лицето Сандала се Справи со Blusher Шминка Четка Brochas Maquillaje Pinceaux Maquillage Pincel Maquiagem ht02

Други карактеристики

Тип На Објект:
Шминка Четка
Се Користи Со:
Blusher
Четка Материјал:
Коза Коса
Бренд Име:
енергија
Количина:
1pc
Број На Модел На:
HT02
Рачка Материјал:
Дрво
Големина:
174*40*28mm
Материјал:
Коза Коса
Функција:
Blusher шминка Четка
Губење на материјал:
Коза Коса
Се Справи Со Materal:
Дрво Се Справи Со
Се Справи Со Должина:
174*40*28mm
Тежина:
25g
Пакет:
Нормално

Најдобри понуди