40 Компјутери 2 Дупки Ознака Бренд Рачно изработени Декоративни Дрвени Копчиња за Шиење Материјали Scrapbooking 8*30мм

40 Компјутери 2 Дупки Ознака Бренд Рачно изработени Декоративни Дрвени Копчиња за Шиење Материјали Scrapbooking

DEN 132.00
DEN 143.52
 

Тековен
Количина на стоки

Нормално, тоа трае 25-50 работни дена за пристигнување со авион Mail, и трае 5-10 работни дена од Express. Ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.Обично повеќе од 120 ние ќе брод од страна на Посебна Курирска Линија на овие Област.38 ДОЛАРИ 2.
Купите 1),предметите се сите во парк,ве молиме да се чувствуваат слободни да изберат она што ви треба.99 ДОЛАРИ 3.
Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте да ја посетите повторно!.
Политика На Враќање
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза или наплата. Боите се од сите вистински објект,ако имате сериозни потребни за бои,ве молиме да се разгледа повторно, или контактирајте ме за да се распрашува.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.0393 инчен
Боја :
Количина :
Ќе добиете 40 парчиња од овој објект во листата цена
ГОЛЕМИ НАРАЧКИ ПОЧНЕТЕ ТУКА!
НИЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА КВАЛИТЕТОТ,КВАНТИТЕТОТ И СЕ КВАЛИФИКУВА!
Ако сакате поединечни бои или натпревар некои бои,
ве молиме да се чувствуваат слободни да дозволете ми да знам.Ние не ја прифати неутрални или лошо мислење, ако имате било какви quesiton,pls контакт со мене прво, ние ќе се обидеме најдобро да се реши проблемот добро. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни. Понекогаш поради лошите временски услови или губење на време во царинската царинење. Ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби. Предмети ќе биде предаден во рок од 3-5 дена по вашата исплата.4 mm или 1mm = 0. pls чекаат трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. 2),јапонија,Јужна Кореја,Малезија,Сингапур и други Југоисточна Азија област ќе брод во Специјален Курир, наместо на DHL,EMS. 4),ве Молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате за да се прилагоди на превозот начин и превозот на трошоците, кога ќе треба.

Други карактеристики

Тип На Производ:
Копчиња
Техника:
Обоена
Функција:
Мие,Еко-Пријателски,Без Никел,Хемиско Чистење
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Број На Модел На:
sk-8-30-5
Стил:
Flatback
Материјал:
Дрво
Декорација:
Никој
Обликот:
правоаголник
Бренд Име:
AXHSR
Големина:
8mm-30mm

Најдобри понуди