12Gauge(Светлина Пулсот 50MS) Ласерски Муниција, Ласерски Обука Куршум, Ласерски Куршуми Кертриџ за Сува Оган Обука & Снимање Симулација

12Gauge(Светлина Пулсот 50MS) Ласерски Муниција, Ласерски Обука Куршум, Ласерски Куршуми Кертриџ за Сува Оган

DEN 1247.52
 

Тековен
Количина на стоки

12 Gauge Ласерски Обука Куршум Понесе Поглед Вовед : калибар 12 Gauge ласерски куршуми црвена точка ласерски понесе глетка за обука и снимање симулација. Максимална ласерски излезна моќност е 5.0 m W на 650nm со висок квалитет месинг и позлатени материјал. Ласерски ќе се вклучи кога огнот pin хит на прекинувачот, без разлика на оган pin притиснете или за ослободување на прекинувачот по секоја пука, ласерски ќе го исклучи автоматски по 50ms времетраење

Други карактеристики

Бренд Име:
Симпатична
Број На Модел На:
LB12GA
Тип:
создаден поглед
Излезна Моќност:

Најдобри понуди