2017 Лето Нови Девојки Поставите Шарени Кратко Sleeve Т-Маица + Шорцеви Две-парче Костим за Деца Шамија Бисер Облека Мода Памук

2017 Лето Нови Девојки Поставите Шарени Кратко Sleeve Т-Маица + Шорцеви Две-парче Костим за Деца Шамија Бисер

DEN 394.00
DEN 715.68
 

Тековен
Количина на стоки


Бренд Име : Ai Le Зајакот
Производи : 2017 нов сет : блузи + панталони = 2pieces
MOQ : 1set / многу
Големина : 3-4-5-6-7 T
Погоден за возраст : 2-8years
Материјал : Памук
Погоден сезона : Летни,Пролет,Есен
Превозот : EMS, UPS-от, DHL, Кина пост воздух пошта и др.
Боја : 85-98% Сличен на слики , но таму ќе биде малку боја разлика поради различни монитори и светла
Белешки За Корисниците
Плаќање :
Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање, ние, исто така, ја прифати различни плаќања како што е подолу :
Ако постои било каков проблем за плаќање,pls се чувствуваат слободни да контакт.
Напомена :
Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
Испорака :
Превозот ќе се организира во рок од 7 дена по comfi#CCC плаќање
Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале.
Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точен
Ние нудиме 4 превозот метод како што е подолу :
Ќе земе од 3-7 работни дена, треба да ја плати превозот цена.
Ќе земе од 3-7 работни дена, треба да ја плати превозот цена.
Ќе се 5-12 работни дена, треба да ја плати превозот.
Ќе се 5-12 работни дена, треба да ја плати превозот.
Напомена : за Одмор и за викенд не се вклучени во работните денови.
Само за повикување само.
Враќање & наплата :
1)ве Молиме проверете следење на информации за следење на веб-сајт, и 3-7 дена или повеќе по испорака, логистика информации ќе бидат ажурирани. Ако било какви проблеми за следење на информации ,pls контактирајте со нас пред да се стави ред да се оспоруваат
2)ве Молиме контактирајте не преку порака ,e-mail, или трговија менаџер, ако имате било какви други барања.
3)ве Молиме проверете пакетот и предмети се дали непроменети.

Други карактеристики

Дете НИ Големина:
3T, 4T, 5, 6, 7
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Затворање Тип:
Pullover
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал:
Lycra,Памук
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outerwear Тип:
Шорцеви
Пол:
Девојки
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
300283
Шаблон Тип:
Шарени
Бренд Име:
AiLe Зајакот

Најдобри понуди