1Pc Опал Носот Прстен Обрачот Clicker Септумот ' Рскавица Earring Усна Заробеништво Мушка Прстен 16G Титаниум Вратило Hander Тело Накит

1Pc Опал Носот Прстен Обрачот Clicker Септумот ' Рскавица Earring Усна Заробеништво Мушка Прстен 16G Титаниум

DEN 117.00
DEN 124.32
 

Тековен
Количина на стоки

*Состојба : 100% Сосема Нов *Бренд : Dream Lee *Нема Штета на Човечкото Тело *Dersign : Заробеништво Мушка Прстен *Материјал : Титаниум Бар, Месинг *Мерач : 16g *Бар Lengh : 8mm *Опал : OP17 Бела *Метална Боја : Обична Сребро *се Користи за : Носот/Уво *Пакување : opp вреќа *Број на 1 парчиња, изберете го вашиот стил и боја *Професионални Пакување за да се заштити вашата предмети *Гаранција : 365days

Други карактеристики

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
A1483
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Телото Накит Тип:
Носот Прстени & Studs
Метали Тип:
Титаниум
Материјал:
опал
Метали Тип:
Дувачкиот
Мерач:
16g
вратило бар:
8мм
внатре ширина:
9.5 mm
Внатре Heigh:
15.3 mm
desgin:
заробеништво мушка прстен
опал:
OP17 Withe
многу:
1pc

Најдобри понуди