20pcs/многу Природни Обоени Занает Scallops Seashell 3-5cm Оркестарот Школки Природни Оркестарот Украс Медитеранот Морски Декорација

20pcs/многу Природни Обоени Занает Scallops Seashell 3-5cm Оркестарот Школки Природни Оркестарот Украс Медитеранот

DEN 335.52
 

Тековен
Количина на стоки

3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.Ве молиме контактирајте со нас ако предметите не можат да пристигнат во испорака,ние ќе се прошири и на испорака. 3)пратката ќе стигне до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Гаранција и Гаранција : *12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети *Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). *Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.
20pcs/многу Природни Обоени Занает Scallops Seashell 3-5cm Оркестарот Школки Природни Оркестарот Украс Медитеранот Морски Декорација
Детали за производот Материјал : Органски Материјал Тип : Seashell Секоја школка 3-5cm Вкупно 20pcs Производ Слика Добредојдовте на Повик Црното Бело и Белото Црно трговија на Големо Продавница, маркет Сега ! Плаќање 1) да ја прифатиме Alipay ,Запад Унија, TT. ( Некои земји можеби ќе треба подолго ) 4)времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 2)Ние Брод на Светот со кина, воздухот mail , EMS и курирската служба DHL. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. *Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Пратката 1)Ние ќе брод редоследот по 3 работни дена и според времето на исплата, ве молиме да обрнете во време откако ќе го порачаат. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.

Други карактеристики

Бренд Име:
BenRussell
Тема:
Маскота
Материјал:
Органски Материјал
Стил:
Медитеранот

Најдобри понуди