среќни девојки се најубаво ѕид налепници цитати дневна соба затворен ѕид уметност оркестарот винил отстранлив decals декорација

среќни девојки се најубаво ѕид налепници цитати дневна соба затворен ѕид уметност оркестарот винил отстранлив

DEN 192.00
DEN 201.60
 

Тековен
Количина на стоки

ако примите оштетени или погрешно стоки,pls ни испрати пакет и производ фотографија до нас, веднаш,
тогаш ние ќе ја или враќање на вас.
ако треба да се промени за испорака на информации,pls ни каже како е можно поскоро.(емс 10 -20 дена)
3. ако има било какви проблеми со нашиот производ,можете да побарате враќање или враќање во 7days по примањето на предметите.
превозот терминот s
1.за било какви прашања pls контактирајте со нас веднаш
имаат убав ден,ви благодариме. кина пост воздух mail : нормално трае од 15 - 90 работни денови да wordwide.
експрес : 5-10 дена.
значи вашиот парцели можеби одложен неколку дена или изгубени,се надевам дека може да почека повеќе од 60days или 90days.купувачот има одговорност за плаќање на царина,повеќе даночни прашања,pls контактирајте го вашиот земјата на царинските или продавачот.но, не е отворен спор без cotact.
ви благодариме за вашиот љубезно разбирање и трпение
наплата & се враќа & испраќање
1.
(ве молиме имајте во предвид дека "продавачот 's превозот метод" не може да се следи,ве молиме изберете кина пост воздух mail)
epacket : 10-30 дена .
ве молиме имајте во предвид големината имаат мала грешка опсег. ако не се примени парцели во нормално време,pls контактирајте со нас за проверка. ве молиме бидете сигурни дека ќе имаат напиша полно име / целосната адреса / правилниот пост код и телефонски бр.
купувачот е одговорен за сите трошоци настануваат во процесот на враќање. acording на Aliexpress правила :
ако не го добијат тоа по што ние испрати 60 дена(Бразил / Русија / Аргентина се 90days ),ние ќе рефундирање на пари за вас веднаш. сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба,или ќе одбие да направи реконструкција.
повратни информации
ако вашиот задоволни нашите производи,ве молиме да ни даде на сите пет-ѕвезда повратни информации.Технологија : Првата генерација винил намали ѕид налепница
Производ Show & Големина На & Детали
пакет содржи : 1 ѕидот налепница. и производ големина не се еднакви конечната големина на ѕидот.
ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да се враќаат или отворање спор против нас.

Други карактеристики

боја:
Црна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
ZYVA-8255-NA Ѕид Винил Налепници Decals Уметност
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Прозорец Налепници,Мебел Налепници
Бренд Име:
AWOO
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Знаци
Спецификација:
Single-piece Package
Име:
ZOOYOO
Материјал:
Винил
Доби Производ големина(cm*cm):
41*Околу 57
конечната големина на ѕидот (cm*cm):
36*95 само за вашиот референца.ве молиме diy
боја:
Црн Ѕид Оркестарот
Содржина:
среќни девојки се најубаво
квалитет:
водоотпорен сончање не-токсични средина заштитени
Декор:
Дневна соба, спална соба студија соба канцеларија соба и сл.
каде да се обратат:
Мазна и чиста ѕид од стакло, дрво, метал итн.
треба трансфер филм:
Yes

Најдобри понуди