За Audi A4 B7 8E 8H 2004~2009 Автомобил Мултимедијални TV DVD GPS Радио Оригинален Стил за Навигација Liislee Напредни Navi

За Audi A4 B7 8E 8H 2004~2009 Автомобил Мултимедијални TV DVD GPS Радио Оригинален Стил за Навигација Liislee

DEN 19356.00
DEN 20592.00
 

Тековен
Количина на стоки


Ние обично брод од страна на DHL, FEDEX, EMS, ARAMEX - Тоа е за Купувачите.
Понекогаш Левата Рака Диск (LHD) Модели се различни од Десната Страна Диск (RHD) Модели
Па и Пред тоа,ќе е подобро да се зборува со нас за да потврдите.
PS : Производителите Надградба на хардвер или софтвер на машина не е на редовна основа,
и понекогаш имаат мала разлика со примерок на слики на Web страница, но откако постои голема разлика,
и ние ќе бидат известени на купувачот пред пратката.
Повратни информации :
Клиент е на задоволително ниво е нашата крајна цел. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да ја пратите вашата e-mail или жалба до нашата управуваат.0
Фреквенција 2.
4) Европска Земји купувачот , ние ќе испрати пакет со DHL/ЕМС.
Поголемиот дел од европските земји царинската се сериозни, примачот треба да плаќаат данок за пакет вредност до $30, премногу пониска вредност пакети ќе бидат проверени и казни, ние ќе се прогласи вредност помеѓу "$150 ~.
3 руската Федерација купувачи , ние ќе испрати пакет со ЕМС.
Демо интерфејс :
Висок Квалитет на Автомобил Видео Плеер GPS Naiegation Посебни Smart Систем За Audi A4 B7 8 E 8 H 2004~2009
За избирање јазик :
Референтни податоци (делумно изборни функции) :
ПРОЦЕСОРОТ : RK3188 1.
2) Канада купувачи , испрати страна на курирската служба DHL/EMS, прогласи пакет "Автомобил Аудио Врати Од Гаранција Поправка, вкупна вредност од $50", плаќаат малку царина.com/hall/cate Question.Автомобил Мултимедијални Видео GPS NAVI ТВ Контролер Систем За Audi A4 B7 8 E 8 H 2004~2009
Висок Квалитет на Автомобил Видео Плеер GPS Naiegation Посебни Smart Систем За Audi A4 B7 8 E 8 H 2004~2009
Navi Мапата За Слободни
Ние Само Го Продаде Високо Квалитетен Производ ! И Оваа Точка Контрола Само Како Android Телефон / Подлога
Тоа е Лесно да се Контролира! И Можете Да Инсталирате Многу Софтвер
Па Само На Основните Функции на Сите во тоа.
Тоа е прифатена дека ако ни даде добар фидбек. Ве молиме да се обезбеди право пост код и валиден телефонски број за да се избегне задоцнувањето во превозот.2 V
Компатибилни DVD Диск/DIVX/MP4/MP3/MP2/VCD
GPS
Оперативен систем Андроид
Поддршка на Мапата Андроид СТАН Мапа
Главната Frenqency 1.

Други карактеристики

A4-Година:
2009,2008,2004,2006,2005,2007
Дигитални Медиуми Формат:
JPEG,CD,WMA,Mp3,DVD-RAM меморија,Mp4,Видео CD
Din:
Двојно Din
OSD Language:
Шпански,руски,албански,Шпанија Баскиски,Јапонски,Кинески (Поедноставен),руски,Кинески (Традиционалните),германски,англиски
Објектот Големина:
22cm*25cm*37cm
Објектот Тежина:
5.4kg
Специјални Функции:
Мобилен Телефон,MP3,CD Плеер,Built-in GPS,Радио Тјунер,Bluetooth,Екран на Допир
Посебна Карактеристика:
Поддршка за 4G Мрежа,Wifi Функционалност,Поддршка Може да-Автобус
Име На Модел:
За B7 A4 8E
Резолуција:
1024*800
Од Моќ:
40
Бренд Име:
Liislee
Макс Надворешна Меморија:
64g
Оперативен Систем:
Андроид
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Напон:
12V
Audi Модел:
A4
Големина На Дисплеј:
8
Материјал Тип:
собранието
ТФ/Micro SD Слотот:
1
Интерфејс:
оригиналниот
Големина На Дисплеј:
x
ROM:
X
RAM меморија:
X

Најдобри понуди