Трговија на големо Промотивни шарени Богородица Коса Кеси Со Drawstring Сатен Коса Пакување Торба Свила Drawstring

Трговија на големо Промотивни шарени Богородица Коса Кеси Со Drawstring Сатен Коса Пакување Торба Свила Drawstring

DEN 7022.00
DEN 7392.00
 

Тековен
Количина на стоки

[Материјал] : Сатен ,памук, кеси , јута кеси , мрежа кеси , најлон кеси , не - ткаени торби , organza кеси , сомот вреќи и други ткаенини кеси се avaliable . [Нерешено string] : twiste јаже и tassel [Size] : стандард е за 10 x 30 ,ние може да произведе други големина, исто така,. Ако ви треба други големина , pls контактирајте со нас , ние ќе provids најдобра цена за вас . [Logo ] : печатење на екран [Корисни ] : Подарок/бонбони/коса/пакување , промоција на Производот екранот
Повратни информации 1.Купувачите на почетокот на потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите, ве молиме да ни даде пет ѕвезди, ако сте задоволни за нас. 2.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис">'s развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Itll само да ви треба 1 минута, но овој 1 munite е исклучително битно значење за нас. 3.Ве молиме мора да контактирате со нас пред да се жалат, или напуштање на било какви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Ви благодариме за вашиот толку љубезно разбирање!
Пратката 1.Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 7 работни дена по уплатата е потврдено. Ако исплатата не е достапна, вашата цел ќе биде автоматски затворена. 2.На пратката од страна на Кина Пост Воздух Mail за помалку од 2 KG стоки, генерално тоа ќе се 5-15 работни дена. Ако ви треба item многу итно, ве молиме контактирајте со нас за изразат испорака, ние ќе се пресмета најдобри изразат превозот цена за вас. Експрес испорака трае околу 3-7 дена да пристигнат. 3.Ако не сте го зедов тоа во рамките на превозот време, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ние ќе го провериме тоа за вас со пост канцеларија и обичаи. Бидејќи понекогаш тоа ќе биде одложен за сообраќај или лет метеж. Ве молиме не се жали за нас. Ние ќе ја преземе одговорноста за испраќање или наплата за било каква загуба на објектот.

Други карактеристики

Подарок Торба Големина:
10x30cm
Материјал:
Платно
Број на Компјутери:
100pcs
Шема:
Никој
is_customized:
Yes

Најдобри понуди