Мотоцикл Четка Бар Handlebar Рака Чувари 7/8 Handguard 22mm АТВ Додатоци опции За Suzuki KTM ЈАМАХА KAWASAKI ХОНДА

Мотоцикл Четка Бар Handlebar Рака Чувари 7/8 Handguard 22mm АТВ Додатоци опции За Suzuki KTM ЈАМАХА KAWASAKI

DEN 367.00
DEN 431.52
 

Тековен
Количина на стоки

Кој ќе боја сакате,ве молиме оставете порака за нас,ви благодариме. објектот информации објект состојба : 100% нов бренд ,висок квалитет на објектот fitment : Одговара за повеќето мотор со 22mm 7/8"" Handbar Пакет се вклучени : 2 * рака чувари со загради и завртки. објектот боја : црвена зелена црна, бела сина, ве Молиме да се осигурате овој дел одговара за вашиот мотор пред да се одржи редот. производот се покаже за повратни информации од корисниците

Други карактеристики

боја:
црвена, бела, сина, зелена, црна
Тип На Објект:
Паѓа Заштита
Бренд Име:
YUANQIAN
Објектот Висина:
12cm
Објектот Должина:
23.8cm
Име На Модел:
LK-ХГ-005
Објектот Тежина:
0.2kg
Објектот Ширина:
12cm
Материјал Тип:
тешко ABS пластика
боја:
сина;црна, црвена;бела боја;зелена
Fitment:
мотоцикли со 7/8 (22mm) handlebars.
Објектот Дијаметар:
10cm
Употреба:
Четка Бар Рака Стражари
Одговара:
За Suzuki рака заштитник guard
кодирање:
LK-ХГ-005
Посебна Карактеристика:
handguard
Место на Потекло:
Кина
Е Прилагодена:
Yes
Материјал:
тешко ABS пластика

Најдобри понуди