1Pair Мека Bunion Пенкалата Пети Сепаратор Треска Корекција Медицински Hallux Valgus Нога Нега Педикир Здравствена Заштита Orthotics Алатка

1Pair Мека Bunion Пенкалата Пети Сепаратор Треска Корекција Медицински Hallux Valgus Нога Нега Педикир Здравствена

DEN 135.00
DEN 166.56
 

Тековен
Количина на стоки


7773 Најде убавина и здравје
Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет.
Тоа може да ви помогне да bunion корекција.
Намалување на тенденцијата кон bunion формирање.
Мека ткаенина,пријатно чувство,висок квалитет.
Тоа е многу удобен за носење и да се прилагодливи за да се обезбеди максимален комфорт на корисникот и поддршка.
Мека и прилагодливи пети заврши чува големите пети во правилна усогласување време на опоравување.
Се наведнуваат во коските на рацете и нозете, со комфор.
Спецификации :
Материјал : Полиестер
Боја : црна
Производ големина : 280*140mm
Пакет се вклучени :
1 Pair x Bunion Пенкалата
Забелешки :
1. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.
2. Поради лични мерење техника е различна, може да биде 1-3 см грешка на физички.Ви благодариме!

Други карактеристики

Тип На Објект:
Нога Нега Алатка
Материјал:
Полиестер
Големина:
1Pair
Тип:
Ортопедски Материјали
Број На Модел На:
[email protected]@
Бренд Име:
Kemei

Најдобри понуди