Jovivi Нови Vintage14G Нерѓосувачки Челик Топло Цвет Топка Barbell Папокот Папокот Прстен Летните Тело Пирсинг Накит

Jovivi Нови Vintage14G Нерѓосувачки Челик Топло Цвет Топка Barbell Папокот Папокот Прстен Летните Тело Пирсинг

DEN 196.00
DEN 225.12
 

Тековен
Количина на стоки


-5.18 /комбо
Опис На Производот
Материјал : погоден за носене Pin : Високо Квалитетен не ' Рѓосувачки Челик ; Цвет : Метал Мерач : 14 G (1.6 мм) погоден за носене pin должина : 12mm(0.47 инчи), вкупна должина : 28mm(1.10 инчи) Топката големина : 5mm(0.19 инчи),Цвет големина : 16*16mm(0.62*0.62 инчи) Пакет : 1 пар
Трговија на големо со Цел,pls контактирајте со нас за да добиете најдобра цена.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
jer024101
Бренд Име:
JOVIVI
Стил:
Гроздобер
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Телото Накит Тип:
Папокот & Бел Копчето Прстени
Метали Тип:
Метал
Количина:
2 компјутери
Погоден за:
стомакот пирсинг
Тежина:
3g/pcs
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
guage:
14 Мерач(1.6 мм)
цвет големина:
16*16mm(0.62*0.62 инчи)
Погоден За Носене Игла Должина:
12mm(0.47 инчи)
Вкупна Должина:
28mm(1.10 инчи)
Топката Големина:
5mm(0.19 инчи)
Стил:
Цвет

Најдобри понуди