Камерата Рамка Алуминиум Легура Заштита Школка Ладење Граница за Nikon KeyMission 170 KEY170 F20517

Камерата Рамка Алуминиум Легура Заштита Школка Ладење Граница за Nikon KeyMission 170 KEY170 F20517

DEN 931.00
DEN 1022.88
 

Тековен
Количина на стоки

Камерата Рамка Алуминиум Легура Заштита Школка Ладење Граница за Nikon Key Mission 170 KEY170
Забелешка : Само на б цел , Не вклучувајќи Камера и други една ccessories.
Карактеристики :
1.Ефикасно заштита на трупот на авионот
Камерата е направен од инженеринг пластика, и судир е лесно да се оштети машината. Заштитната рамка е направен од алуминиум, ефикасно заштита на машина, за да се спречи судир.
2.Зголемување на продолжување на извршувањето,да се подобри playability
Nikon KEY170 голи метал 1/4 интерфејс не е центриран, тоа не се совпаѓа со постоечката камера додатоци, снимање незгодно.
Оваа заштита рамка им овозможува на KEY170 поврзете авто-тајмер, филтер.
Двете страни и на врвот празнат ,што доведува до пукање и батеријата, мемориска картичка и приклучете го кабелот за податоци.
инсталација чекори

Други карактеристики

Број На Модел На:
F20517
Тип:
Случај
Компатибилен Акција Камера Бренд:
NIKON
Материјал:
Алуминиум
Бренд Име:
BGNing

Најдобри понуди