TUNSECHY бренд Dragon Ball Z Вегета долго Т Кошули Жени Мажи Аниме Супер Saiyan Goku/Majin Buu/Пиколо/Мобилен DBZ Т кошула 3D Tees

TUNSECHY бренд Dragon Ball Z Вегета долго Т Кошули Жени Мажи Аниме Супер Saiyan Goku/Majin Buu/Пиколо/Мобилен

DEN 306.00
DEN 360.00
 

Тековен
Количина на стоки


Забелешка : Овие маици се печатени и во зависност од вашиот екран RGB поставување - боите можат да се разликуваат

Други карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Ткаенина Тип:
Џерси
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Полиестер,Spandex
Sleeve Стил:
Долги Ракави
Маскирани:
No
Продажба со Pack:
No
Шаблон Тип:
Печати
Бренд Име:
TUNSECHY
Стил:
Повик
Одговараат на толпата:
Тип На Производ:
Стил:
Активни

Најдобри понуди