Пролет, Есен Жените Глуждот Чизми Плоштадот Висока Пета Жена Кратки Чизми Дами Чевли botas Плус Големина 34 - 40 41 42 43 44 45 46 47 48

Пролет, Есен Жените Глуждот Чизми Плоштадот Висока Пета Жена Кратки Чизми Дами Чевли botas Плус Големина 34

DEN 1384.00
DEN 1456.80
 

Тековен
Количина на стоки

Производи Детали Пета Висина : 8.5 CM Платформа : cm Цевка висина : 11cm Цевката турнеја : 25cm На НАС големината само погодно за вас да се направи ред, ве молиме изберете големина во зависност од вашите нозе должина 1.Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно, мерка ногата должина пред цел. потоа се избере правилната големина според нашите големина на табела. 2.Ако вашата нога има малку широк. вие треба да изберете една поголема големина. 3. Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.

Други карактеристики

Чевли Големина:
4, 4.5, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Insole Материјал:
Краток Кадифен
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Вратило Материјал:
PU
Со Платформи:
No
Број На Модел На:
OEMZM627
Обвивка Материјал:
Краток Кадифен
Бренд Име:
Секси MM
is_handmade:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Пета Тип:
Плоштад пета
Пети Форма:
Посочи Пети
Моден Елемент:
синџир
Подигнете Тип:
Основни
Подигнете Висина:
Глуждот
Outsole Материјал:
Гума
Затворање Тип:
Zip
Сезоната:
Пролет/Есен

Најдобри понуди