musiling Накит Вода Капка Pendant Ѓердан Синџир Природен Камен Бел Кристал Кварц Реики Шарм Накит За Жените 1pcs

musiling Накит Вода Капка Pendant Ѓердан Синџир Природен Камен Бел Кристал Кварц Реики Шарм Накит За Жените

DEN 158.00
DEN 205.44
 

Тековен
Количина на стоки

com
UPS-от
За 3-5 дена
www.Ако плаќаат за сите предмети цена > $200, пакетот ќе се надгради и да се изразат превозот од DHL, или ЕМС . Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. По 25 дена, ако сеуште не сте го добиете вашиот предмети, ве молиме e-mail мене, па јас може да го реши ситуацијата побрзо. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас.
Внимание, Ве Молам!
Бесплатен превозот за сите нарачки.com
Кина Пост Воздух
Околу 15-25 дена
www. Јас цел за добра комуникација како и одлична бизнис репутација и не негативни повратни информации или спорови.
ПРЕВОЗОТ
Внимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Вашето задоволство е моја #1 целта.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. Ако плаќаат за сите предмети цена > $10,Ние нудиме бесплатно следење на број за нарачка. Ви благодариме! : )
Ви благодариме и среќен шопинг!.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.
Количина : 1 парче
Големина на : (приближно)20x35mm/парчиња
Тежина : (приближно) 11gram/парчиња
Состојба : Нова
Конверзија : 25.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www. Ако навистина не може да го прифати нашиот пратката политика,ве молиме двојно размислете пред да купите. Ако плаќаат за сите ставки цената Ние не обезбеди следење на број за мали наредби.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www.
Клиентите може да се меша цел различни стоки. За било какви прашања, се чувствуваат слободни да побарате од нас пред да ја купите.4 mm=1 инч, 5carats=1 грам
Ве молиме внимание : ќе добиете слични парчиња како слика.com
EMS
Околу 5-7 дена
www.
Бојата може многу малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.
ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Превозот метод зависи од цел износ и дестинација. Ако не го добиете вашиот објект во рок од 25 дена, ве молиме да не ми даде негативни повратни информации и не се отвори случајот.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Капка Вода
Број На Модел На:
AA00204016808
Метали Тип:
сребро позлатен
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Избор На Камен:
1 Камења
Стил:
европа и америка
Обликот:
Капка Вода
is_customized:
Yes
Функција:
Исцелување Чакра Амајлија
Камен:
Бела Кварцен Кристал
Ocasion :
Партија / Свадбена / Топка
Потрошувачите :
жените девојки
превозот:
Бесплатен превозот
Тежина:
11g/еез

Најдобри понуди