Магичен виткање облека одбор Нови Деца Деца Магија Облека Перење Виткање Пати Одбор T-shirt

Магичен виткање облека одбор Нови Деца Деца Магија Облека Перење Виткање Пати Одбор T-shirt

DEN 349.92
 

Тековен
Количина на стоки

Сосема нов и висок квалитет што ви овозможува да се свитка вашиот кошули во кратко време, со што голема погодност и заштедувајќи ви многу време. Тоа им помага да се намали задолженија околу куќата и да се забавуваат, како и. Лесен за употреба. Исто така се практични за децата да започнете помагање надвор со преклопување на облека. Кошули, џемпери, крпи, па дури и панталони може да биде укината. Материјал : пластика/Полипропилен (PP) Продолжен големина : 40 x 48 x 0.2 cm Укината големина : 40 x 16 x 0.2 cm Боја : случајни боја Забелешка : Овој преклопен облека одбор големина погодни за деца! Пакет се вклучени : 1 x Папка одбор (Деца Големина,не се погодни за возрасни)

Други карактеристики

Бренд Име:
YOAINGO
Материјал:
Пластични

Најдобри понуди